В працівників Коростишівського  Лісгоспу роботи вистачає протягом всього року. Проте найбільш відповідальна, залишаеться весняна пора.

         Так протягом весни 2019 року проведено лісовідновлення на 190 га, доповнено лісових культур  100 га, висіяно лісорозсадників на площі 1,8 га , створено нових плантації новорічної ялини 5,5 га.

          З настанням теплої  пори проявляються неприємні події, пов`язані з палами сільгопугідь несвідомими громадянами. Ітак, із-за непродуманих поступків, по спалюванню сухої трави, виникають и лісові пожежі. Попередити спалахи пожеж – головне завдання лісової охорони яка щодобово перебуває на чергуванні . На озброенні лісової охорони знаходяться 4 пожежних автомобіля, 9 пожежних цистерн для підвозу води, 5 тракторів з агрегатними засобами для створення мінералізованих смуг, 2 пожежних вежі забеспечених відеонаглядом, а також кожне лісництво має пункти зосередження пожінвентаря , на готове виконувати своє завдання у випадку надзвичайної сітуації. Працівники лісової охорони тісно співпраціють з службою МНС, національної поліції, а також колегами-лісівниками іншіх підприємств. Спільна праця двє свої плідні результати по охороні лісів та єкосистеми від надзвичайних сітуацій в природі.

                                                          Головний лісничий ДП «Коростишівське ЛГ»

Костюк Л.О.