< Попередня новина


2,2 мільйона гривень витратили минулоріч в Лугинському лісгоспі на лісовідновлення

 - Так, лісові культури посаджено на площі 180 га, їх  приживлюваність складає 87,8%. Зрозуміло, що такого результату досягнено завдяки тому, що всі роботи проведено вчасно і якісно, - підкреслює директор підприємства Анатолій Павленко.
Працівники підприємства заготовили 2640 кг лісового насіння, в тому числі сосни звичайної – 30 кг, ялини – 5 кг, жолудя дуба звичайного – 2500 кг, іншого насіння – 105 кг.
У розсадниках і теплицях посів лісових культур проведено на площі  1,0 га. Окрім цього, закладено плантації під різдвяні ялинки на площі 3 гектари.
Протягом минулого року цехом переробки нижнього складу перероблено 38530 м3 деревини. В цеху працює 85 осіб.
За цей же період реалізовано продукції на суму майже 110 мільйонів гривень. В розрахунку на одного штатного працівника реалізовано продукції на суму 368611 грн. Сереньоспискова чисельність штатних працівників становить 298 чоловік, їх середньомісячна заробітна плата -  9 676 грн.
В минулому році підприємство сплатило до бюджетів різних рівнів та спеціалізованих фондів 46,7 мільйона грн. податків, зборів та обов’язкових платежів. Із кожної гривні, отриманої від реалізації продукції, 42,5 копійки сплачено державі у вигляді податків та інших обов’язкових платежів.
75,5 тис. грн. лісгосп витратив на знищення осередків різних шкідників та хвороб у насадженнях, видатки на охорону лісових масивів від пожеж.  становлять 1,2 млн. грн. На відтворення та охорону мисливської фауни витрачено 485 тис. грн.. 
Для потреб виробничої діяльності проведено придбання, модернізацію та модифікацію основних засобів на суму 254 тис. грн.   
Однією з найбільш затратних частин бюджету підприємства є ремонт і утримання наявної дорожньої мережі. На це впродовж 2019 року витрачено 566,2 тис. грн.