Лісокультурна компанія - 2019 розпочата!!!

   

   На нашому підприємстві розпочалася лісокультурна компанія.

        В 2019 році ДП «Коростишівським ЛГ» заплановано провести посадку лісових культур на площі 190 га, та  природного поновлення на площі 55га,. Таким чином лісовідновлення відбудеться на площі 245 га.

           Для цього у 2018 році вже проведено підготовку грунта під посадку лісових культур на площі    170 га

          Для посадки лісових культур використовуємо посадковий матеріал власного вирощування. У 2018 році нами вирощено в розсадниках та теплицях 2561 тис. шт. стандартних сіянців хвойних та листяних порід (сосна звичайна, ялина, дуб звичайний та ін.) що повністю задовольняє наші потреби на рік посадки.

          Також      проведено заготівля лісового насіння у кількості 6261 кг у тому числі заготовлено насіння сосни звичайної 135 кг, при плані 120 кг  - 112%, з яких 60 кг зібрано на об’єктах постійной лісонасіневої бази. Ялини звичайной 5 кг, а також 6121 кг листяних порід у тому числі 6060 кг дуба звичайного.  Це насіння буде висіяно в  лісових розсадниках на площі 1,7 га та теплицях на площі 0,11 га. Наше підприємство має на балансі шість теплиць загальною площею 0,11 га у Смолівському, Дубовецькому та Івницькому лісництві кожна теплиця забезпечена системою туманного зрошення, збагаченим грунтом, контролюється мікроклімат, все це дає можливість  виростити молоді здорові сіянці – майбутні дерева.

           Плануємо створити 5,7 га плантації новорічної ялини та висадити там 24,6 тис. шт. сіянців ялини звичайної.  Висадити у шкілку 1.0 тис.шт укорінених жівців у декоративного посадкового матеріалу.

            На початку квітня плануємо провести традіційну щорічну Акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». В акції можуть прийняти участь усі бажаючи та посадити свое дерево.