< Попередня новина


В Білому лісі попільнянські лісівники облаштували нову зону відпочинку

В сучасних умовах взаємодії людини і природи виникає необхідність в планомірному використанні природних багатств для задоволення суспільних потреб-організації особливого виду природокористування-рекреаційного.

Напередодні Дня Молоді та Дня Конституції в Попільнянському лісгоспі відкрили рекреаційний пункт "Білий ліс", облаштований  в Ружинському лісництві вздовж траси Біла Церква-Кременець.

Цей комфортний, привабливий  куточок дасть змогу насолодитися природою і лісом, стане зручним для сімейного, дружнього та романтичного відпочинку. Перебування відпочивальників на спеціально облаштованих майданчиках -  це не лише безкоштовний відпочинок на природі, але і захист лісових масивів від пожеж та забруднення.

Затишні альтанки, можливість приготування їжі на  багатті, дитячий майданчик, пісочниця, гойдалки – будуть до вподоби і дорослим, і малечі та подарують незабутні враження. Прикрашена зона відпочинку  квітниками,  доріжками. Лісівники сподіваються, що мальовнича природа та чисте повітря - все це зробить перебування в "Білому лісі" приємним, а місцина ця стане улюбленим місцем для місцевих жителів.
 
Назва рекреаційного пункту "Білий ліс", за словами лісничого Ружинського лісництва Володимира Коноваленка, не випадкова. Старожили розповідають, що в колишні часи в цьому лісі було дуже багато білих грибів .Люди, йдучи по гриби, казали, що йдуть в білий ліс.

Лісівники мають єдине прохання до відвідувачів рекреаційного пункту: поважати чужу працю, не руйнувати та не нищити лісові меблі та прибирати за собою сміття..

  Приємного відпочинку!