< Попередня новина


Баранівським лісівникам жолудь допомагали збирати школярі

Вирощувати здорові, високопродуктивні ліси – саме такі пріоритети в своїй роботі визначили працівники Баранівського держлісгоспу. Відтак збір насіння, висівання, вирощування садивного матеріалу, садіння, догляди – все тут робиться на совість, під пильним оком професіоналів, справжніх знавців своєї справи.
Нині в лісгоспі – гаряча пора: збір насіння та висівання в розсадниках.
«Із заготівлею жолудя ми вже впоралися, - зазначає директор лісгоспу Анатолій Остудімов. -  Зібрали  6 тонн насіння дуба звичайного та 700 кг дуба червоного. У цій справі маємо гарних помічників – школярів. Діти із задоволенням долучаються до цієї роботи, і батьки задоволені: не за гаджетами сидять, а роблять корисну справу. Так в Адамівському лісництві девятикласники Довбиської школи-інтернату допомагали і заготовляти  жолудь і висівати його в розсаднику.  Спільними зусиллями виконані посіви на площі близько 1гектара.»
Поряд з цим в лісгоспі ще продовжується заготівля супутніх порід:   клена гостролистого, липи дрібнолистої, ясена та чагарників. 
Аби розширювати біорізноманіття у лісах підприємства, баранівські лісівники зібрали насіння з дубів, що ростуть в Довбиському дендропарку. Тепер, хоч і в невеликій кількості, та все ж мають жолудь дуба болотного, каштанолистого та пухнастого.
Наталія Горай, прес-служба Житомирського ОУЛМГ