< Попередня новина


Вітаємо з ювілеєм Анатолія Павленка!

Сьогодні свій піввіковий ювілей у широкому колі колег, рідних, друзів та близьких  відзначає директор ДП «Лугинське лісове господарство» Анатолій Петрович Павленко.
З такої нагоди Державне агентство лісових ресурсів України нагородило ювіляра Почесною грамотою.
Народився він 24 травня 1969 року в мальовничому селі Гулянці, що на Коростенщині. Чарівна природа Поліського краю визначила й майбутню долю хлопця. Після закінчення школи він вступив до Пензенського лісового технікуму і з  того  часу його життя  нерозривно пов'язане з лісом. Почав свою трудову діяльність у лісовій галузі в 1999 році на посаді інженера з переробки у Лугинському держлісгоспі. Одночасно навчався у Державному агроекологічному університеті. У червні 2009 року очолив держлісгосп.
І ось уже 10 років Анатолій Петрович – незмінний його директор. Сьогодні це – сучасне підприємство, до складу якого входять шість лісництв, транспортний цех, цехи з переробки деревини. Тут нині трудяться більше 300 працівників. За минулий рік підприємством реалізовано продукції на суму 112,7 мільйона гривень. У загальному обсязі майже третина – надходження від експорту. Продукцію підприємства купують фірми з Об’єднаних Арабських Еміратів, Великобританії, Німеччини.
Керівником такого підприємства зараз бути непросто. Та це не лякає Анатолія Петровича. Його життєве кредо – чесність, професіоналізм, відповідальність та повна самовіддача. Він постійно перебуває в пошуку нового і сучасного. Діяльний, сповнений планів на майбутнє. Своєю енергією заряджає підлеглих, у всіх оточуючих. Це – людина слова і діла. Принциповий і вимогливий керівник. Дбає про підготовку тих, хто прийде на зміну нинішнім лісівникам, не шкодує зусиль для виховання справжніх природолюбів.
Анатолій Петрович бере активну участь у громадському житті району. Його актуальні виступи часто звучать на сесіях районної ради та засіданнях колегії районної державної адміністрації.
У вільний від роботи час активно займається спортом. Волейбольна команда підприємства, капітаном якої є Анатолій Павленко – чемпіон району серед ветеранів. Анатолій Петрович є також гравцем збірної ветеранів району з футболу.
Трудовий колектив підприємства щиросердечно вітає ювіляра із визначною датою в житті, бажає міцного здоров'я, життєвої наснаги, професійних успіхів, щастя, злагоди та добробуту в родині. Нехай Вашими задумами керує мудрість, у справах буде підтримка однодумців, а серце – завжди наповнене добром.
До вітань приєднується колектив Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства та зичить ювіляру усіляких гараздів.